to pravé miesto
pre Vašu dovolenku

O nás

VILA HORAL - nachádza sa na okraji obce DEMÄNOVÁ, priamo v ústí turisticky vyhľadávanej DEMÄNOVSKEJ DOLINY pod lyžiarskym strediskom JASNÁ.V malebnom horskom prostredí s prekrásnym výhľadom na NÍZKE TATRY vám ponúkame zimné i letné pobyty k odpočinku i k aktívnej dovolenke. Vďaka našej výhodnej pozícii v centre Liptova máte všetky zaujímavosti tohoto malebného kraja na dosah. Jaskyne, termálne kúpaliská, horské túry, lyžiarske strediská, cyklotrasy, skanzeny, historické pamiatky, to všetko a omnoho viac nájdete v našom najbližsom okolí.

Zima

Zimné pobyty sú spojené predovšetkým s lyžovaním. Vila HORAL sa nachádza 4km od Ski centrum ŽIARCE (bežecké trate a večerné lyžovanie), 6km od najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Ski JASNÁ - CHOPOK sever-juh a 35km od Ski park MALINÔ BRDO. Výnimočnosťou tohto regiónu sú celoročne otvorené termálne kúpaliská, ktoré Vám v kombinácii s lyžovaním zaručia absolútny relax a nezabudnuteľné zážitky z vašej dovolenky.

Leto

Počas leta máte na výber z veľkého množstva aktivít. Od už spomínaných termálnych kúpalísk TATRALANDIA (30 toboganov) 7km, BEŠEŇOVÁ 18km, LÚČKY 25km, LIPTOVSKÝ JÁN 10km, cez horské túry v NÍZKYCH TATRÁCH (DEMÄNOVSKÁ DOLINA, CHOPOK, ĎUMBIER) 2km, VYSOKÝCH TATRÁCH (ŠTRBSKÉ PLESO 35km, TATRANSKÁ LOMNICA 65km), ZÁPADNÝCH TATRÁCH (Roháče), jaskyne (Demänovská ľadová  4km, Slobody 5km, Stanišovská 10km, Važecká 35km).
Prípadne si môžete vychutnať výlet okolo priehrady LIPTOVSKÁ MARA (kúpanie, jachting, rybolov).
Samozrejmosťou sú už dnes aj adrenalínové športy ako paragliding, rafting, bobová dráha, gokart atď.
Ďalšie informácie o možnostiach využitia vašej dovolenky vám poskytne majiteľ priamo na mieste.

Kto sme

Sme rodina s 2 deťmi a preto náš voľný čas sa točí okolo nich. Radi cestujeme,športujeme a väčšinu času trávime v prírode a spoznávaním nových miest. Naše získané poznatky radi odovzdávame našim hosťom turistom,cyklistom,motorkárom a rodinám s deťmi.

Najbližšie okolie,kde možete stráviť váš čas je naša veľká udržiavaná záhrada v strede s dominantným bazénom a altánkom. Na priľahlej záhrade je atraktivní adventure minigolfové ihrisko s 18 jamkami,ktoré je liptovským unikátom. Obidve atrakcie sú pre našich hostí zdarma.

VILA HORAL = EKOLOGIA  Všetku energetickú náročnosť penzionu obstaráva moderná bezemisná technológia tepelného čerpadla. Centrálnu ventiláciu má na starosť rekuperačná jednotka. Vaše útulné apartmány sú následne vytápané komfortným podlahovým kúrením.