to pravé miesto
pre Vašu dovolenku

Ubytovanie

VILA HORAL ponúka celkom 6 priestranných, štýlovo zariadených apartmánov, každý pre 4-5 osôb. Každý apartmán má kompletne vybavenú kuchynskú linku (elektrická dvojplatnička, chladnička, varná kanvica a na požiadanie mikrovlnka), WC/sprchu, izbu s 2-3 lôžkami (tretie lôžko na poschodovej posteli) a hlavnú miestnosť s rozkladacím gaučom (dvojlôžkom) a TV/SAT.

Dva apartmány majú balkón. Jeden apartmán je riešený ako bezbariérový. Na prízemí je hosťom k dispozícii útulná spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitom, videom, DVD prehrávačom a oddelenou herňou (biliard, šípky, spoločenské hry a hračky pre deti). Pre deti jej možné priobjednať detskú postielku, stoličku i vaničku.

V celom objekte je pripojenie cez WIFI internet zdarma.

Na priľahlej krásne upravenej veľkej záhrade je dominantou zastrešený bazén s lehátkami na opaľovanie. Hneď vedľa bazénu je priestranný altánok s možnosťou grilovania, trávnaté ihrisko pre bedminton, stolný tenis, kolky a iné. K dispozícii je aj otvorené ohnisko k opekaniu poprípade k príprave kotlíkového guláša. Pre deti je tu detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou pre najmenších aj trampolína pre tých starších. Na opačnom konci sa nachádza relaxačný kútik s jazierkom, bublajúcim potôčikom a vodotryskom.

Parkovisko pre 7 áut je tiež na priľahlej uzavretej záhrade. Motocykle a bicykle parkujú pod prístreškom. V zimnej sezóne je k dispozícií uzamykateľná lyžiareň.

K pobytom sa dajú doobjednať raňajky alebo polpenzia v neďalekej reštaurácii. Obchod je vzdialený 400m, reštaurácie sú vzdialené 30, 400 a 1000 metrov.

Ubytovanie nie je možné s domácimi zvieratami.

Wellnes je možné dohodnúť za výhodné ceny v blízkom hotely (4 sauny, whirpool, masáže).

Možnosť zabezpečenia inštruktora lyžovania.

Odchod je povinný klient uskutočniť do 10:00, príchod je možný 15:00 - 22:00 hod., iný čas len po telefonickej dohode +421 904 21 01 21.

Od začiatku sme tvorili náš penzión ako šetrný k životnému prostrediu. Preto sú v exteriéri aj interiéri použité prevažne prírodné materiály ako je drevo a kameň. Vykurovanie aj ohrev teplej vody sú riešené ekologickou bezemisnou technológiou tepelného čerpadla a následne sú apartmány vyhrievané komfortným podlahovým kúrením. Vetranie v celom objekte zaisťuje centrálna rekuperácia. K ekológii pripspievame aj triedením odpadu.

VILA HORAL je jedinný penzion na Liptove s vlastným minigolfovým ihriskom!!!

Pre našich hostí denný 90 minutový bezplatný vstup na minigolfové ihrisko, ktoré je súčasťou nášho penzionu.
Adventure minigolf má 18 jamok (ihrísk) s prírodnými prekážkami a povrchom z umelej trávy.
Naše ihrisko je súčasťou turnajov Majstrovstva Slovenska.