to pravé miesto
pre Vašu dovolenku

Ubytovanie

VILA HORAL ponúka celkom 6 priestranných, štýlovo zariadených apartmánov, každý pre 4-5 osôb. Každý apartmán má kompletne vybavenú kuchynskú linku (elektrická dvojplatnička, chladnička, varná kanvica a na požiadanie mikrovlnka), WC/sprchu, izbu s 2-3 lôžkami (tretie lôžko na poschodovej posteli) a hlavnú miestnosť s rozkladacím gaučom (dvojlôžkom) a TV/SAT.

Dva apartmány majú balkón. Jeden apartmán je riešený ako bezbariérový. Na prízemí je hosťom k dispozícii útulná spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitom, videom, DVD prehrávačom a oddelenou herňou (biliard, šípky, spoločenské hry a hračky pre deti). Pre deti jej možné priobjednať detskú postielku, stoličku i vaničku.

V celom objekte je pripojenie cez WIFI internet zdarma.

Na priľahlej krásne upravenej veľkej záhrade je dominantou zastrešený bazén s lehátkami na opaľovanie. Hneď vedľa bazénu je priestranný altánok s možnosťou grilovania, trávnaté ihrisko pre bedminton, stolný tenis, kolky a iné. K dispozícii je aj otvorené ohnisko k opekaniu poprípade k príprave kotlíkového guláša. Pre deti je tu detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou pre najmenších aj trampolína pre tých starších. Na opačnom konci sa nachádza relaxačný kútik s jazierkom, bublajúcim potôčikom a vodotryskom.

Parkovisko pre 7 áut je tiež na priľahlej uzavretej záhrade. Motocykle a bicykle parkujú pod prístreškom. V zimnej sezóne je k dispozícií uzamykateľná lyžiareň.

K pobytom sa dajú doobjednať raňajky alebo polpenzia v neďalekej reštaurácii. Obchod je vzdialený 400m, reštaurácie sú vzdialené 30, 400 a 1000 metrov.

Ubytovanie nie je možné s domácimi zvieratami.

Wellnes je možné dohodnúť za výhodné ceny v blízkom hotely (4 sauny, whirpool, masáže).

Odchod je povinný klient uskutočniť do 10:00, príchod je možný po 15:00, alebo po telefonickej dohode +421 904 21 01 21.

Od začiatku sme tvorili náš penzión ako šetrný k životnému prostrediu. Preto sú v exteriéri aj interiéri použité prevažne prírodné materiály ako je drevo a kameň. Vykurovanie aj ohrev teplej vody sú riešené ekologickou bezemisnou technológiou tepelného čerpadla a následne sú apartmány vyhrievané komfortným podlahovým kúrením. Vetranie v celom objekte zaisťuje centrálna rekuperácia. K ekológii pripspievame aj triedením odpadu.

Od septembra 2018 je spustený Adventure Minigolf !!!

Pre našich hostí denný 90 minutový bezplatný vstup na minigolfové ihrisko, ktoré je súčasťou nášho penzionu.

VILA HORAL je jedinný penzion na Liptove s vlastným minigolfovým ihriskom. Adventure minigolf má 18 jamok (ihrísk) s prírodnými prekážkami a povrchom z umelej trávy.